Yönetim

-A +A

ENSTİTÜ MÜDÜRÜMÜZ

BAŞLANGIÇ                                       

İSİM

05.04.2014                  

Doç. Lokman Kuzu

17.03.2014 - 05.04.2014 Doç. Lokman Kuzu 

 

ENSTİTÜ MÜDÜR TEKNİK YARDIMCIMIZ (Araştırma)

BAŞLANGIÇ

İSİM

06.03.2015    

Dr. Mesut Gökten 

27.03.2014 - 05.03.2015

Dr. Erdal Yılmaz

ENSTİTÜ MÜDÜR TEKNİK YARDIMCIMIZ (Programlar ve Kurumsal Gelişim)

BAŞLANGIÇ 

İSİM

05.03.2015                       

Dr. Erdal Yılmaz

27.03.2014 - 05.03.2015                      

Dr. Mesut Gökten

ENSTİTÜ MÜDÜR YARDIMCIMIZ (İdari)

BAŞLANGIÇ

İSİM

31.03.2014

Aytekin Çakır 

21.11.2011 - 31.03.2014

Aytekin Çakır 

 

ESKİ ENSTİTÜ MÜDÜRLERİMİZ

BAŞLANGIÇ

BİTİŞ

İSİM

15.04.2012

14.03.2014

Tamer Beşer (Vekalet)

22.11.2011

15.04.2012

Dr. M. Alper Kutay (Vekalet)

07.10.2006

14.11.2011

Dr. Uğur Murat Leloğlu 

09.08.2004

06.10.2006

Dr. Uğur Murat Leloğlu (Vekalet)

16.02.2002

27.07.2004

Prof. Dr. Erol Kocaoğlan

01.12.1994

15.02.2002

Prof. Dr. Murat Aşkar

28.11.1994

30.11.1994

Prof. Dr. Mete Severcan (Vekalet)

28.11.1990

27.11.1994

Prof. Dr. Ayhan Türeli

01.10.1988

23.11.1990

Prof. Dr. Hasan Güran

01.04.1988

16.09.1988

Prof. Dr. Murat Aşkar

26.02.1988

31.03.1988

Prof. Dr. Murat Aşkar (Vekalet)

02.01.1986

25.02.1988

Prof. Dr. Ayhan Türeli

 

ESKİ ENSTİTÜ MÜDÜR TEKNİK YARDIMCILARIMIZ

BAŞLANGIÇ

BİTİŞ

İSİM

15.11.2013

27.03.2014

Onur Haliloğlu (Vekaleten)

01.12.2011

15.11.2013

Meryem Şahin Tütüncü

22.11.2011

15.04.2013

Dr.  Emin Bank

12.08.2008

09.11.2011

Y.Müh. Aslı Aytaç (Vekaleten)

22.01.2007

11.11.2011

Y.Müh. Erol Tunalı (Vekaleten)

06.06.2004

07.10.2006

Dr. Uğur Murat Leloğlu

06.03.2000

05.06.2004

Doç.Dr. Gülbin Dural

02.01.1996

01.02.2000

Doç.Dr. Yıldız Arıkan

02.01.1995

01.01.1996

Prof. Dr. Bülent Ertan

25.12.1990

01.01.1995

Prof. Dr. Mete Severcan

01.09.1988

01.09.1990

Prof. Dr. Arif Ertaş

1985

31.08.1988

Prof. Dr. Rüyal Ergül

 

ESKİ ENSTİTÜ MÜDÜR İDARİ YARDIMCILARIMIZ

BAŞLANGIÇ

BİTİŞ

İSİM

14.07.2006

11.11.2011

Arda Bülbül (Vekaleten)

08.03.2005

13.07.2006

Fikret Yalçınkaya

10.06.2002

07.03.2005

Fikret Yalçınkaya (Vekalet)

15.02.2000

09.06.2002

F. Cihan Kurgan 

14.01.2000

14.02.2000

F. Cihan Kurgan (Vekalet)

07.12.1999

13.01.2000

Metin Afşar

14.05.1999

06.12.1999

F. Cihan Kurgan (Vekalet)

12.06.1997

13.05.1999

Murat Doğan