TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK FESTİVALİ TEKNOFEST 2021’E KATILDIK

Bu Haberi Paylaş

21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanında 4.sü düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne (TEKNOFEST’21) katıldık.

Çeşitli teknoloji yarışmaları, hava gösterileri, konserler, etkinlikler ve söyleşilerin yapıldığı Festival süresince standımızda gerçekleştirilen GÖKTÜRK-2 uydu maketi yapım atölyesi ve Astronot ile TÜBİTAK UZAY hatırası fotoğraf çekimi etkinliklerine büyük ilgi gösterildi. Ayrıca standımıza uğrayan yerli/yabancı öğrenci ve mezunlara,  Enstitümüz ile ilgili staj olanakları, istihdam koşulları ve işe alım süreçleri hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı.

6 gün süren festivalde, Enstitü Müdürümüz Mesut GÖKTEN ve Enstitü Müdür Yardımcımız Alime ÖZYILDIRIM ile Merve ÖZEK EKİNCİ, Sadık Murat YÜKSEL, Uğur DOĞAN, Zehra YALINIZ, Volkan EKŞİ, Erdinç MERMER, Handan SAKALLI, Gizay KISA IŞIK, Vedat KABAKOZ, Aysun KARAASLAN, Aslıhan Sedef KUTAY, Halil İbrahim ÖZGELEN, Ömer KESİM, Bektaş AKYAZI ve Şemsettin Numan SÖZEN TÜBİTAK UZAY standında hazır bulunarak,  gelen ziyaretçilere Enstitümüz ve çalışmalarımız hakkında bilgiler verdi.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler